Szybki kontakt
wiejskistragan@gmail.pl


tel. 733 771 885
  Polityka prywatności

  Dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnego pod adresem wiejskistragan.pl wymaga przejścia procedury rejestracyjnej. Rejestrując się w serwisie producentzilawy.pl klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez firmę Producent jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówień oraz komunikacji z Klientem.

   

  Administratorem Danych Osobowych jest wiejskistragan.pl. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) dane osobowe są chronione w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

   

  Dane osobowe są przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania. Osoby, których dane zostają umieszczone w zbiorze danych mają prawo dostępu do treści tych danych oraz prawo do ich poprawiania.

  Wszelkie dane osobowe zebrane podczas procedury rejestracyjnej i aktywowania konta użytkownika wykorzystane będą wyłącznie do umożliwienia logowania się do naszego systemu oraz do umożliwienia dokonania transakcji zakupu i wysłania towaru
  W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

   

  W razie stwierdzenia niezgodności swoich danych ze stanem faktycznym, Klient może samodzielnie dokonać ich korekty na stronie internetowej wiejskistragan.pl po uprzednim zalogowaniu się. Klient może zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez wysłanie takiego żądania z konta email podanego w procesie rejestracji. W celu weeryfikacji takiego żądania producentzilawy.pl zastrzego możliwość telefonicznego potwierdzenia danego żądania.

   

  Klient wyraża zgodę na otrzymywanie emaili bezpośrednio związanych z realizacją zamówienia złożonego przez Klienta oraz dotyczących technicznych zmian na jego koncie

  ...jest pusty

  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane